D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Wimax (WIMAX & WİMAX & WI MAX) > Dizüstü bilgisayar dünyası
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

D-Smart

D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Sayfa  <1 456

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
UYDU0534 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 174

Alıntı UYDU0534 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 13-Temmuz-13 Saat 00:01

Sayın sanalci adminim olayı farklı yöne çekmeye çalışıyorsunuz sonuçta bunlar bilimsel veriler yani bu ben diyorum diye bir şey değil ki araştırması ve sonuca çok cabuk ulaşılması kolay bir zamanda yaşıyoruz yani karşı fikir çıktı diye tabi çıkarsa yazdıklarımın bilimsel olduğunu değiştirmez ki
Ama olayı bu yöne taşımakla ayıp ediyorsunuz?
Yukarı Dön
nk61 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 16

Alıntı nk61 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 13-Temmuz-13 Saat 19:05

Orjinalini yazan: UYDU0534

Sayın sanalci adminim olayı farklı yöne çekmeye çalışıyorsunuz sonuçta bunlar bilimsel veriler yani bu ben diyorum diye bir şey değil ki araştırması ve sonuca çok cabuk ulaşılması kolay bir zamanda yaşıyoruz yani karşı fikir çıktı diye tabi çıkarsa yazdıklarımın bilimsel olduğunu değiştirmez ki
Ama olayı bu yöne taşımakla ayıp ediyorsunuz?

Sayın sanalci admin. Burada mesaj yazan o arkadaşa her konuda hak vermesem de bazı haklı yanları var. Bazı kanalların HD kalitesinddm sıkıntılar var. En azından
bir tane yeni tp alınarak daha iyi bir yayın sağlanabilir. Görüntüsü kötü olan kanallar Hde,Bbc hd,Moviesmart gold,plus hd . Diğerleri yine kabul edilebilir. Tabi görüntüsü harikaolanlar da var. Ama bunu yıllardır dememize rağmen hala dikkate alınmıyor.Umarım
Yeni uyduyla tüm sorunlar çözülür.
D-Smart HD( Maxi + hd)2011 Üyesi
Samsung 40' LCD TV
Vestel 5+1 Ev sinema sistemi
Yukarı Dön
sanalci Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 415

Alıntı sanalci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 13-Temmuz-13 Saat 20:04

Arkadaslar kisilerle ilgili bir yorum yapmıyorum bu konuda şikâyetçi olan varsa yazsin dedim sadece 1 .2 kisimi sorun yasiyor onu ogrenmek istedim kaldiki dsmart görüntü kalitesi en iyi olan tv lerden biri
Yukarı Dön
Muhtar Rıza Açılır Kutu Gör
Adviser Smart
Adviser Smart

Gönderilenler: 2856

Alıntı Muhtar Rıza Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 13-Temmuz-13 Saat 20:38

Bende sorun yok fakat görüntüde HD netliği 10 kanalda var ötekilerde netlik yok yani sanırım 10 kanalın dışındakiler SD olsa gerek
Yukarı Dön
UYDU0534 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 174

Alıntı UYDU0534 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart HD kanal sayısını 22'ye çıkarıyor
    Gönderim Zamanı: 14-Temmuz-13 Saat 22:05

Sayın muhtar rumuzlu değerli üye bende sorun yok ama 10 kanal hd diğerleri değil diyorsun bu sorun değil mi biz burada neyi konuşuyoruz bazı şeyleri yazınca anlatmak mümkün olmuyor galiba yada insanlar kimselere kötü görünmüyeyim diye politik davranıp gerçekleri saklamaya çalışıyor.
Gerçekleri kendileride yazıyorlar ama suya sabuna dokunmadan
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Sayfa  <1 456

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

AvonD-Smart İnternet | Su Borcu Sorgulama