D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > KANALLAR HAKKINDA YORUMLAR & BİLGİLER > Discovery Channel &Discovery World & ID INVESTIGATION
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş GirişD-Smart

Discovery Channel, 2014

 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
bayram tv Açılır Kutu Gör
Onursal Smart
Onursal Smart


Kayıt Tarihi: 19-Şubat-11
Konum: türkiye
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1000

  Alıntı bayram tv Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Discovery Channel, 2014
    Gönderim Zamanı: 18-Aralık-13 Saat 20:45

Discovery Channel, 2014 yılını ilk defa kurgusal drama dizileri yayınlayarak karşılayacak.

Discovery Channel, Ocak ayından itibaren 2 yeni senaryolu dizisini yayına sokuyor.

Daha önce 'Gladyatör' ve 'Robin Hood' gibi filmlerin yönetmenliğini üstlenmiş Hollywood’un ünlü yönetmenlerinden Ridley Scott’un yöneteceği, Charlotte Grey’in romanından uyarlanan senaryolu drama dizisi 'Klondike', Nisan ayında Discovery Channel ekranlarında başlayacak. Klondike’nin zorlu yaşam koşullarında ve hızla gelişen Dawson City’nin sokaklarında geçen dizi gerçek hayattan alınmış karakterlerin hikayesini anlatıyor.

Dizinin ana kahramanı Bill Haskell’ın gözünden, zenginlik ve zorlukların dünyasında - açgözlü işadamlarının, hayat kadınlarının, umutsuz madencilerin ve yerli kabilelerin - donmuş toprağın altındaki altın damarları gibi birbirine girmiş hikayelerine yolculuk ediliyor. 8 bölümlük dizinin diğer kahramanları arasında Chris Cooper (The Bourne Identity), Tim Roth (Reservoir Dogs); Richard Madden (Game of Thrones), Abbie Cornish (Limitless) ve Sam Sheppard (Black Hawk Down) gibi isimler yer alıyor. Dizi, izleyiciyi hırs, arzu, açgözlülük ve kurtuluşun hikayesini izleyiciyle buluşturacak.

Galası 13 Ocak Pazartesi günü saat 22:30’da gerçekleştirilecek 'Altına Hücum' ise gerçek hayattan olayların tekrar canlandırıldığı senaryolu bir dizi. Dizide Kaliforniya’da yaşanmış Altın Hücumu'nun ilk günlerine, kolay zengin olma hikayelerinin Amerikalıları ülkede birbirleriyle yarışmaya teşvik ettiği zamanlar anlatılıyor. 'Altına Hücum'da yer alan hikayeler dergi ve arşiv görüntülerinden bir araya getirilerek, gerçeğe dayalı bir dizi ile dramatik bir şekilde sunulacak.

Discovery Networks CEEMEA Bölgesi Gelişen Pazarlar Kanal Yöneticisi Lee Hobbs "'Klondike' ve 'Altına Hücum' dizilerinin Türkiye’de yayına girecek olması Discovery Channel için önemli bir dönüm noktasıdır. Senaryolu içeriğimiz pazarda eksikliği hissedilen bir boşluğu dolduracak ve gerçeğe dayalı olayları yüksek kalitede hikaye anlatılıcılığı ile ekranlara taşıyacak ki izleyicilerimiz Discovery’nin bunu yapmaya yetkin ve bu konuda tecrübeli olduğunu biliyor. Yeni yılda gösterime girecek, macera, madencilik, açgözlülük, hayatta kalma mücadelesini bir arada sunan Altın Sezonu’muz bu iki önemli dizimizi lanse etmek için mükemmel bir platform oluşturacak. Çarpıcı filmografisi, mükemmel prodüksiyonu ve dikkatle oluşturulmuş senaryosu ile 'Klondike' ve 'Altına Hücum' dizilerinin yeni yılda Türk izleyicilerimizin koltuklarının ucunda merakla izleyeceği programlardan olacağına eminiz" dedi.

Medyatava
"Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük.! Bir başka Bahar için sadece Yaprak döktük..!!!"

Hz.Mevlana

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

    AvonD-Smart İnternet | Su Borcu Sorgulama