D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > KANALLAR HAKKINDA YORUMLAR & BİLGİLER > Discovery Channel &Discovery World & ID INVESTIGATION
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

D-Smart

Discovery Grubu Kanalları Hakkında Haberler

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Kasap İsmet Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 253

Alıntı Kasap İsmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Discovery Grubu Kanalları Hakkında Haberler
    Gönderim Zamanı: 04-Ocak-15 Saat 10:47

Evet arkadaslar discovery science hd 63.kanala gelmis ve 65.kanalada discovery turbo extra gelmistir.ID kanalı ve world kanalı kaldırılmış nedense.d-smart son saniye sürprizi
Yakışıksız birt atılım bence
hani belgesel yılı olucaktı ne oldu acaba
Yukarı Dön
DoktoR-RamSeS Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 121

Alıntı DoktoR-RamSeS Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Discovery Grubu Kanalları Hakkında Haberler
    Gönderim Zamanı: 04-Ocak-15 Saat 10:54

Discovery world de gitmiş bu arada
en çok izlediğim kanal gitmiş. bu kadar kaldırılacak kanal varken bakın neyi kaldırmışlar.   

Digiturk'e Ocak'ta gelen ID Xtra (SD) kanalı sadece hazırlık içindi. Şimdi D'Smartta bu kanalın HD'si gidince Şubat'ta hatta Ocak'ın sonunda ID Xtra'nın HD'sinin Digiturk'e geleceğine inanıyorum. Discovery World de keza öyle.
Önceden de dediğim gibi D'Smart artık bitiyor. Katarlı sahipler eğer Digiturk'ü çok iyi yerlere taşırsa D'Smart'ın vay haline :D

Bu da gününün sorusu:
-Digiturk'ü almaya kalkışan D'Smartın sonunu gördünüz mü
katar şeyhinin aldığı platform bizim tozumuzu çıkaracak valla
Yukarı Dön
MaRJiNaL-MuraT Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5

Alıntı MaRJiNaL-MuraT Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Discovery Grubu Kanalları Hakkında Haberler
    Gönderim Zamanı: 04-Ocak-15 Saat 10:59

Yayın sözleşmesi biten kanallar kanal listesinden cıkmaktaymış. niye yenilemiyorsunuz diye adama sormazlar mı?? O zaman butun sözleşmesi bitenleri kaldırın, sizde kurtulun bizde kurtulalım

Yazılan yorumlardanda anlaşılıyor ID XTRA HD'yi takip eden çok kişi var yani ilgi gören bir kanal. Gerçekten gitmesi kötü oldu
Discovery'nin HD kanallarını Digiturk TP sorunu çözüldükten sonra bir kapsın, siz belgesel yılı neymiş görürsünüz.
Sizi uyarayım dedim.
Yukarı Dön
NetroReco_66 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 19

Alıntı NetroReco_66 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Discovery Grubu Kanalları Hakkında Haberler
    Gönderim Zamanı: 04-Ocak-15 Saat 11:04

Dostlar ben bugün şikayet talebimi ilettim. World neysede ID en önemli kanallardan biri benim için.

Sizlerden ve tüm dsmart kullanıcıların ricam lütfen sizlerde bu durum için şikayet talebi oluşturun. Böylece geri dönmese bile baskımızı hissederler belki geri bile dönebilir. Lütfen 5 dknızı ayırıp bunu yapın.
Haydi arkadaşlar d-smart ile iletişime geçin
@DSmartDunyasi, @DSmartDestek, #IDExtraHD, #InvestigationDiscoverySD, #DiscoveryWorldSD, #IDExtraSD, #Eurosport2SD
#Dsmart #kanallargerigelsin!

Tepki gösterelim. En çok izlediğim kanalları D-Smartta kaybettim. Çok kötü bir durum.

2015 bir de belgesel yılı olacaktı. Şaka gibi. Kanallar geldi. Birkaç tane kanalı gönderdiler yine klasiklerini konuşturdular!
Yukarı Dön
Üye
Üye

Alıntı NetroReco_66 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Discovery Grubu Kanalları Hakkında Haberler
    Gönderim Zamanı: 04-Ocak-15 Saat 11:05

kaybedecek neyimiz var ki bizim kanallar bir yere gitmemeli ve discovery kanalları kalmalıdır
sözleşme bitti diye kanal kaldırılmaz dahası devam ettirilmelidir
Yukarı Dön
Tatar-Remzi Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Gönderilenler: 205

Alıntı Tatar-Remzi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Discovery Grubu Kanalları Hakkında Haberler
    Gönderim Zamanı: 04-Ocak-15 Saat 11:06

bende katılıyorum bu talee ve şikayette bede varım
discovery kanallarını kaldıramazlar
Yukarı Dön
KaraDayı Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 53

Alıntı KaraDayı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Discovery Grubu Kanalları Hakkında Haberler
    Gönderim Zamanı: 04-Ocak-15 Saat 11:38

Discovery World ve Discovery ID Extra yi Geri Kazanabiliriz

Dun mh lerini ardimdi cok bastirdimdi beni daha yetkili biri arasin diye

bugun oglen arandim bana national geographic leri surekli geldi diyor actim agzimi yumdum gozumu

haklisiniz dedi discovery world ve ID Extra ile ilgili gorusmeler suruyor dedi

Dedim ki 2007 subattan beri sizde platform kuruldugundan beri ne gorusmesi bu

sozlesme bitmis bu nedenle gorusuyoruz dedi

2015 belgesel yili dediniz kanal gidiyor

ID Extra bir criminal kanaldi

Tarih iceriginiz yok az cok World gideriyordu bunu

2007 den beri giden kanallarda en cok bu 2 kanal uzdu beni diyince evet cok sitem aliyoruz

Anlasirsak geri gelicekler dedi

Bir kac yeni kanal eklenecekmis isim vermedi yakin bir surecte dedi

sd komple bitecekmis zaten world gelirse hd olur dedi

dedimki id extra zaten hd idi sustu

sizi mutlu edecek icerikle 2015 te olacagiz bakin eurosport uyelerce cok istendi geri geldi yaza Eurosport 2 hd yayina baslayinca oda gelecek dedi bu arada yaza 1 ve 2 senelik tahaddud verenlere ucretsiz hotbird takilacakmis bu planlaniyormus

Hadi Arkadaslar Discovery World icin ve Discovery ID Extra icin 0850 266 0 266 yi arayalim yada ds internet sayfasinda iletisim bolumunden ya online yazisalim yada istek talebi butonunu dolduralim sadece 5 dakikalik içinde
bu yorumu yaparkende platform bu gibi mailleri göze alabilmektedir.
esasen asıl olan discovry kanallarının kalmasıdır.birinin eksik olması yanlış uygulamadır.
bu konu hassasdır bana göre
Yukarı Dön
Harbi HAKAN Açılır Kutu Gör
Onursal Smart
Onursal Smart

Gönderilenler: 822

Alıntı Harbi HAKAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Discovery Grubu Kanalları Hakkında Haberler
    Gönderim Zamanı: 04-Ocak-15 Saat 11:45

büyük sıkıntı başladı demekki
yahu anlayamadığım taraf d-smart 3 kanal getiriyor 5 kanal götürüyor
ulan bir sevinemiyoruz valla
bu platformda birileri var ikide bir parmaklıyor
o parmaklayanı bir bulursam bu kanallar düzelir
Yukarı Dön
DesPot_HasaN_ Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2

Alıntı DesPot_HasaN_ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Discovery Grubu Kanalları Hakkında Haberler
    Gönderim Zamanı: 04-Ocak-15 Saat 12:01

3 tane belgesel geldi şimdide 4 tane kanal gidiyor
bu işin altına ve üstüne bakılacak tarafı var diyerek bizim kanalları parmaklayanlara iki çiftsözüm var yeter ki sirler bulun şunu bana
Yukarı Dön
erciyasfatihi Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 66

Alıntı erciyasfatihi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Discovery Grubu Kanalları Hakkında Haberler
    Gönderim Zamanı: 04-Ocak-15 Saat 12:06

hakikaten kötü bir durum ile karşı karşıyayız ve discovery gittiyse bu demektir ki d-smart kan kaybedecek
bu unutulmamalıdır
Yukarı Dön
_SerseRi_55 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 118

Alıntı _SerseRi_55 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Discovery Grubu Kanalları Hakkında Haberler
    Gönderim Zamanı: 04-Ocak-15 Saat 12:12

gelen 3 gidenin önüne duramıyoruz bakalım
çevirin ya gitmesin bu kanallar
Yukarı Dön
Pascal-ibr@him Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Gönderilenler: 201

Alıntı Pascal-ibr@him Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Discovery Grubu Kanalları Hakkında Haberler
    Gönderim Zamanı: 04-Ocak-15 Saat 12:37

Orjinalini yazan: _SerseRi_55

gelen 3 gidenin önüne duramıyoruz bakalım
çevirin ya gitmesin bu kanallar

valla güleceğimi getirdiniz
gidiyorsa nasıl durduracağız ona bakmalıdır esas olan
Yukarı Dön
Ormancı HAMZA Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 7

Alıntı Ormancı HAMZA Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Discovery Grubu Kanalları Hakkında Haberler
    Gönderim Zamanı: 06-Ocak-15 Saat 12:52

discovery kanalları ile sözleşme şubatta son d-smart bu anlaşmayı yenilemeyeck görünüyor bence
ama bu anlaşmayı yapmamak demek müşteri kaybı olacağını bilmelerini isterim.eğer discovery kanalları d-smartta olmazsa bizde yokuz alsın kutuyu ne yaparsayapsın bana eyvallah ondan sonra
Yukarı Dön
007_ColoMBo_ Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Gönderilenler: 219

Alıntı 007_ColoMBo_ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Discovery Grubu Kanalları Hakkında Haberler
    Gönderim Zamanı: 06-Ocak-15 Saat 12:57

discovery kanalıda uyanık şubatta anlaşma bitiyor ya
anımel planet kanalını yenileyip vahşi yaşamın içine giriyor yani anlaşmayı uzatmak için onuda d-smart yapmaz bu işin sonu kötü d-smarttan ümidim kalmadı discovery kanalları gitmesi demek kan kaybının heran başlayacağı demektir
olmaz olamz demeyin anımaux kanalıda gitsin hiç bakmayom valla
Yukarı Dön
kasımpaşalıbehçet Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Gönderilenler: 231

Alıntı kasımpaşalıbehçet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Discovery Grubu Kanalları Hakkında Haberler
    Gönderim Zamanı: 06-Ocak-15 Saat 13:02

discovery kanallarının tümü platformda durması lazım yoksa paltformun tadı kalmaz
Yukarı Dön
Üye
Üye

Gönderim Zamanı: 22-Şubat-15 Saat 11:24

Yani kanallar aynı içerik sunuyor nu Discovery neden xtratla uğraşıo Discovery turbo hd olsun id de idhd olsun ama bidenscience hd logosu yok

Ama turbodaki programlarda eski anladığım kadarıyla
Yukarı Dön
osman karakartal Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Gönderilenler: 225

Alıntı osman karakartal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Discovery Grubu Kanalları Hakkında Haberler
    Gönderim Zamanı: 22-Şubat-15 Saat 12:46

Discovery Networks iyice saçmaladı. Kanallarındaki tekrarları azaltacaklarına kanal sayısını artırıyorlar. İçerikler çok eski, tekrarlar can sıkıcı. Hele reklamlarından gına geliyor. Bu reklam konusunda BBC HD, BBC Knowledge ve Nat Geo HD çok iyi neredeyse hiç reklam vermiyorlar. En azından yayındaki programı bölmüyorlar reklamlarla. Animal Planet'te bir program izlemek istedim, her 7 dk'da bir reklam girdi ve reklamlar en az 3 dk sürüyo... yani bu reklamların sıkıcılığı güzel seyiri mahvediyor
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

AvonD-Smart İnternet | Su Borcu Sorgulama