D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > İhtiyacınız Olan Herşey > Gelişen Teknolojiler
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş GirişD-Smart

Apple’ın Mart 2017 Etkinliği İptal Edildi!

 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Alemci Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE


Kayıt Tarihi: 03-Mart-11
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 229

  Alıntı Alemci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Apple’ın Mart 2017 Etkinliği İptal Edildi!
    Gönderim Zamanı: 08-Mart-17 Saat 15:40
2015 yılında ilk Bahar etkinliğini Mart ayında yapan ve bu geleneğini 2016 yılında da sürdüren Apple’ın bu yıl için farklı planları var gibi duruyor. Bu konuda öngörülerini paylaşan Apple World Today, Apple’ın bahar etkinliğini ileri bir tarihe attığını ve bu yılki etkinliğin Nisan ayı içerisinde yapılacağını belirtiyor.
Aslında Apple’ın bu yıl, bir bahar etkinliği düzenleyip düzenlemeyeceği şimdilik belirsiz. Ancak şirketin 12.9 inç iPad Pro başta olmak üzere pek çok mevcut iPad modellerinin satışlarında kısıtlamaya gitmiş olması çok yakın zamanda bir etkinlik ile geleceğini ve yeni iPad modellerini tanıtacağını gösteriyor. Özellikle de 12.9 inç iPad Pro’nun satışlarına gelen sınırlamalar şirketin bir yenileme hazırlığı içerisinde olduğu yönünde yorumlanıyor.
Tam da bu noktada, Apple World Today, Apple’ın bu yılki bahar etkinliğini 4 Nisan’da gerçekleştireceğini iddia ediyor. Etkinliğin Mart yerine Nisan ayı içerisine atılmasının ise önemli bir nedeni var; Apple Park. Apple’ın “Apple Park” olarak adlandırdığı yeni dev kampüsü Nisan ayı içerisinde faaliyete geçiyor ve şirketin yeni kampüsünde ilk etkinliğini de bu şekilde yapacağı iddia ediliyor. İddianın ne kadar tutarlı olduğunu önümüzdeki günlerde Apple cephesinden gelecek bir kamuoyu duyurusu ile göreceğiz ki belkide böyle bir duyuru da görmeyebiliriz…
KAÇIRMAK İSTEMEZSİNİZ: Yeni Apple Pencil'lı iPad Pro Reklamı: No More PrintingApple’ın bu yılki bahar etkinliğinde, yeni amiral gemisi olacak olan yepyeni tasarımı ve uçtan uca ekranı ile 10.5 inç iPad Pro’yu ve yenilenen 9.7 inç ve 12.9 inç iPad Pro modellerini sunması bekleniyor.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

    AvonD-Smart İnternet | Su Borcu Sorgulama