D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > D-Smart EXTRA HİZMETLER > D-Smart EXTRA HİZMETLER
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

D-Smart

Bollywood TV

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Sezersnmz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 4

Alıntı Sezersnmz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Bollywood TV
    Gönderim Zamanı: 08-Şubat-13 Saat 22:19

İyi günler D-smart ailesi. ben bir bollywood sever olarak sizinle bazı düşüncelerimi paylaşmak istiyorum.
bir sosyal paylaşım sitesinde bollywood stralarından shah rukh khan'ın türkiye hayran sayfasının sahibiyim. ve sayfada 10 bin üyem var. diğer bollywood starlarının türkiye hayranlarınıda hesaba katarsak 100 binlerce bollywood sever arkadaşlarımız var. lakin türk televizyon ve sinemalarında bollywood filmi izleyemiyoruz. filmini bırak dvd bile satılmıyor !
büyük bir kitleden bahsediyoruz ve bu kitle bir taleptir, bir film dağıtım şirketiyle görüşmelerimiz oldu ve bizim talebimize karşılık bir tane bollywood filmi getirmeyi kararlaştırdılar. barfi filmi yakında türkiyede vizyona girecek.
ben size bir kazanç kapısı açmak istiyorum tüm bu kitle televizyonda ve sinemada bollywood filmi izlemek istiyor. ve siz shahrukh khan'ın bir filmini yayınlıyorsunuz http://digitaldunyaburada.com/yuzlesme_2___don_2-hbr-260.html#.URVaPPyttSg.facebook link burada.
dsmart bünyesinde bollywooda özel bir kanal açarsanız gelecekte çok tutalacak bir iş yapmış olursunuz. isterseniz yavaş yavaş bollywood filmlerini tr altyazılı olarak yayınlayın ve göreceksiniz...
lütfen benim bu düşünceme karşılık bana bir yol gösterebilirmisiniz ?
Yukarı Dön
DİGİTAL34 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 60

Alıntı DİGİTAL34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Bollywood TV
    Gönderim Zamanı: 08-Şubat-13 Saat 23:13

bende size katılıyorum
Modüllü üyelik özgürlüktür
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

AvonD-Smart İnternet | Su Borcu Sorgulama