D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > GENEL KONULAR VE YORUMLARINIZ > D-Smart Görüşleriniz
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

D-Smart

D-smart aboneliğimi sonlandırdım.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
DİGİTAL34 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 60

Alıntı DİGİTAL34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-smart aboneliğimi sonlandırdım.
    Gönderim Zamanı: 15-Şubat-16 Saat 13:18

D-smartın yaptığı uygulamalar bir çok abonesi gibi benide çok rahatsız ediyordu. Son olarak yayına verdikleri belgeselsever paketi ile iyice soğudum platformdan kimisine 15 TL ye herşey dahil izletmekte cabası biz 22 TL ödüyoruz birde artı para talep ediyorsun MH lerini arayıp bizde bunlardan faydalanmak istiyoruz deyince de olmaz deyip kestirip atıyorsunuz.
D-smartını iptal etmeyi zor olarak görenler olabilir BTK ya şikayet oluşturun İnternetten 1 gün sonra arayıp telefonde iptal ediyorlar Faks filan uğraşamam diye düşünen varsa çok basit yolu budur.
Modüllü üyelik özgürlüktür
Yukarı Dön
Kasap İsmet Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Gönderilenler: 258

Alıntı Kasap İsmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-smart aboneliğimi sonlandırdım.
    Gönderim Zamanı: 16-Şubat-16 Saat 00:58

sizin görüşünüz olabilir ama ben memnunum belgesel kanallardan.parasal için zorlama yok esneklik olacağı düşüncesindeyim.bana getirisi var sana olan bir uygulamada memnun değilsiniz ve iptal ettirmişsiniz orası tamam.
tamam da burada millete neye gaz veriyorsunuz onu anlamadım
Yukarı Dön
m@ny@k Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Gönderilenler: 237

Alıntı m@ny@k Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-smart aboneliğimi sonlandırdım.
    Gönderim Zamanı: 16-Şubat-16 Saat 01:04

platform iptal edilecek olan üyelere zorluk çıkarmıyor.böyle bir zorlama yok
fakat burada paket uygulamasında hata olabilir buda mh lerle düzeltilebilir.ben düzelttim.siz düzeltemediyseniz taraflı olarak size aittir.
gaz verme olayına gelince ben istifa etmek durumunda olsam zaten istifa ederiz burada sorun yok
Yukarı Dön
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 9938

Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-smart aboneliğimi sonlandırdım.
    Gönderim Zamanı: 16-Şubat-16 Saat 01:06

merhaba arkadaşlar
bir sorun mu var yardımcı olalım
Yukarı Dön
Y@r@s@_366 Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Gönderilenler: 215

Alıntı Y@r@s@_366 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-smart aboneliğimi sonlandırdım.
    Gönderim Zamanı: 16-Şubat-16 Saat 19:21

Bazı kişiselleşmiş duygularla değil gerçeklerle yüzleşerek gelelim ve belgesel kanallarındaki gösterimden memnunuz.burada esas olan spor kanllarının yetersizliği halen devam ediyor.ihşallah düzeltilir
Yukarı Dön
DİGİTAL34 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 60

Alıntı DİGİTAL34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-smart aboneliğimi sonlandırdım.
    Gönderim Zamanı: 22-Şubat-16 Saat 17:05

Bugün aradılar aylık 15 TL ye aboneliğinize devam edin Blue ve Mega paket ama Aile üstüne Hediye tanımlanacakmış.Belgeselsever paketinide 6 ay hediye edebiliyorlarmış.Düşüneyim dedim. Tabiki yeni bıraktım ama nazikçe bir cevap vermem gerekti.
Modüllü üyelik özgürlüktür
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

AvonD-Smart İnternet | Su Borcu Sorgulama