D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > HD-Smart Cihazları & Markalar ve Yazılımları > D-Smart Plus (D-Smart HD PVR)
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

D-Smart

D-Smart BLU servisi açılmıyor!!!

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
hakan tunc Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1094

Alıntı hakan tunc Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart BLU servisi açılmıyor!!!
    Gönderim Zamanı: 09-Mart-12 Saat 23:58

D-Smart BLU ya tıklıyorum. Karşıma hiçbir uyarı çıkmıyor(Paket ile ilgili). Menüsünde hiçbir şey yazmıyor. Kategorilerin hiçbirisi yok, menü bomboş. Müşteri Hizmetlerini aradım güncelleme yaptık. Fabrika Ayarı yaptık, modem aç kapa yaptık ama olmadı. Bilgi alıp geri döneceğiz dediler bugün aramadılar. Kabloların doğru takıldığından eminim. Ağ Bilgilerinde bilgilerimin hepsi çıkıyor IP Adres vs. Bağlantı Durumu: Başarılı diyor ama müşteri hizmetlisi ip bilgilerinde sorun olabilir dedi. Sorun ne olabilir, yardımlarınızı bekliyorum...
SERİE A FUTBOL LİGİ SADECE D-SMART EURO FUTBOL HD/SD ve SMART 3D/HD'DE!!!
Yukarı Dön
ruzgarboy Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 144

Alıntı ruzgarboy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart BLU servisi açılmıyor!!!
    Gönderim Zamanı: 10-Mart-12 Saat 11:15

bende denedım bu servısı ag kablosu aldım taktım dırek calıstı.
bazen anılara yakısan en guzel mücevher ıkı damla gözyaşıdır...
Yukarı Dön
tantan7979 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2

Alıntı tantan7979 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart BLU servisi açılmıyor!!!
    Gönderim Zamanı: 08-Haziran-12 Saat 20:28

Merhaba,

Biraz eski bir konu sayılır, biliyorum ama aylardan beri benim için güncelliğini koruyor. Bir gelişme oldu mu sizin durumunuzda, merak ettim? Ben de D-Smart Müşteri Hizmetleriyle iletişim kurdum, söylediğiniz tüm aşamalardan biz de geçtik ve hiçbir işe yaramadı... Yeni yazılım mı gerekecek acaba? Göreceğiz.

Son olarak, Müşteri Hizmetleri bu sorunu başka birimlere ileteceğini söyledi ve daha sonra haftalar, belki de aylar geçti bir daha da sesleri çıkmadı... Sanırım sorunun farkındalar ama henüz bir çare üretemediler...

Bu arada Full Paket HD+ üyesiyim...
Yukarı Dön
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 9942

Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart BLU servisi açılmıyor!!!
    Gönderim Zamanı: 10-Haziran-12 Saat 21:36

Orjinalini yazan: tantan7979

Merhaba,

Biraz eski bir konu sayılır, biliyorum ama aylardan beri benim için güncelliğini koruyor. Bir gelişme oldu mu sizin durumunuzda, merak ettim? Ben de D-Smart Müşteri Hizmetleriyle iletişim kurdum, söylediğiniz tüm aşamalardan biz de geçtik ve hiçbir işe yaramadı... Yeni yazılım mı gerekecek acaba? Göreceğiz.

Son olarak, Müşteri Hizmetleri bu sorunu başka birimlere ileteceğini söyledi ve daha sonra haftalar, belki de aylar geçti bir daha da sesleri çıkmadı... Sanırım sorunun farkındalar ama henüz bir çare üretemediler...

Bu arada Full Paket HD+ üyesiyim...
Merhaba;
Toplam kalite yönetimi çizgisinde müşteri memnuniyeti yönetimi adına istenilen talepler erişim noktasındadır.Teknik aksamdaki aşamaları test etmek için lojistik birimlerimiz olan teknik servise giderek çözüme ulaşmanızı öneriyorum.
Buradaki açılımda detayları forumda paylaşırsanız memnun oluruz.
iyi forumlar
Yukarı Dön
hakan tunc Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Gönderilenler: 1094

Alıntı hakan tunc Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart BLU servisi açılmıyor!!!
    Gönderim Zamanı: 29-Haziran-12 Saat 13:40

Sorun bende hala devam etmekte. Müşteri Hizmetleriyle ne yaptıysam olmadı.
SERİE A FUTBOL LİGİ SADECE D-SMART EURO FUTBOL HD/SD ve SMART 3D/HD'DE!!!
Yukarı Dön
hakan_netci Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Gönderilenler: 205

Alıntı hakan_netci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-Smart BLU servisi açılmıyor!!!
    Gönderim Zamanı: 29-Haziran-12 Saat 17:27

Bence cihazda güncelleme yapmalısın.
Çünkü artık Dsmart Blu değil adı dsmart clubnet olarak değişti.
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

AvonD-Smart İnternet | Su Borcu Sorgulama