D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > SD-Smart Cihazları & Markalar ve Yazılımları > SD-Smart ve HD-Smart GÜNCEL YAZILIMLAR
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş GirişD-Smart

D-smart Cihazlara Wizart Yazılım Atma Anlatımı.

 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Y@r@s@_366 Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE


Kayıt Tarihi: 11-Nisan-15
Konum: İzmir
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 161

  Alıntı Y@r@s@_366 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-smart Cihazlara Wizart Yazılım Atma Anlatımı.
    Gönderim Zamanı: 04-Ekim-15 Saat 19:37


D-smart Cihazlara Wizart Yazılım Atma Anlatımı.
BU İŞLEMLER YAZILIM ALDIKTAN SONRA YA DA YAZILIM ALAMAYIP SİYAH EKRAN KALAN CİHAZLARA YAPILMASI GEREKEN BİR UYGULAMADIR

1.ADIM :Cihazı fişten çıkartıp smart kartı kart yuvasından çıkartın,2.ADIM :Cihazın önünde bulunan "SELECT" ve "YUKARI OK" tuşuna elinizi basılı tutup, cihazı fişe takınız ve bekleyiniz.


3.ADIM :TV ekranının aşağıdaki görüntüye gelmesini bekleyin ve aşağıdaki görüntü gelince elinizi cihazdan çekin.4.ADIM :Cihazın kumandasından "YARDIM" tuşuna basıp sağ alt köşedeki "WIZART" yazısının çıkmasını sağlayınız.5.ADIM :Kumandadan "YARDIM" tuşuna basıp çıkarttığımız "WIZART" yazısının etrafının aşağıdaki gibi siyah olmasını bekleyiniz.


6.ADIM :"WIZART" Siyah olduktan sonra cihazı fişten çıkartın, smart kartı yerine takıp tekrar fişe takın ve 30sn sonra aşağıdaki görüntüyü göreceksiniz. Kumandadan "YEŞİL" tuşa basıp kayıt edin.7.ADIM :"YEŞİL" tuşa basıp kayıt ettikten sonra aşağıdaki sinyal ekranı karşınıza çıkacaktır bu ekranda iken kumandadan "O***" tuşuna basıp işlemi devam ettirin.


8.ADIM :"O***" tuşuna bastıktan sonra aşağıdaki ekranı göreceksiniz eğer kablo bağlantıları ve anten ayarlarını doğru yapmışsanız yeşil seviyeyi bulup cihaz bir sonraki açılma adımına gidecektir.9.ADIM :Anlatılanları doğru şekilde yapmış iseniz aşağıdaki görüntüyü göreceksiniz ve cihazınız açılacaktır.İyi Seyirler

alıntı
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

    AvonD-Smart İnternet | Su Borcu Sorgulama