D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > GENEL KONULAR VE YORUMLARINIZ > D-Smart Uydu Alıcısı
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

D-Smart

D-SMART KANAL BİLGİSİ

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
fromhellcasper Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2

Alıntı fromhellcasper Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-SMART KANAL BİLGİSİ
    Gönderim Zamanı: 27-Aralık-12 Saat 21:41

D-SMART uydu alıcısı aldım eskı modellerden ve ustundeki kutuda discovery channel, yeşilçam, dmax, d çocuk , dreamtv, dream türk, pembe smart, animal planet, eurosport, dsport, movi smart, cnn int. 12 adet kanal kanallar çıkmıyor hatta uydu cihazımdaki bu sorun her nedense tanıdığım olan 7 arkadaşım var ve hepimizin sorunu bire bir aynı türksatın uydu kanallarını silersek hepimizde 401 diye bir kanal acılıyor ama bu kanalda siyah ekran duyduğumuza göre bu cihazları geri vermek istemeyenleri mecbur bırakmak için yazılım yüklenip tamire götürmemiz sağlanıyor ordada bu kanalları ücretli satıyorlarmış bu konu hakkında bilgi edinmek istiyorum bilgisi olan varmı ?
Yukarı Dön
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 9277

Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-SMART KANAL BİLGİSİ
    Gönderim Zamanı: 28-Aralık-12 Saat 00:30

Orjinalini yazan: fromhellcasper

D-SMART uydu alıcısı aldım eskı modellerden ve ustundeki kutuda discovery channel, yeşilçam, dmax, d çocuk , dreamtv, dream türk, pembe smart, animal planet, eurosport, dsport, movi smart, cnn int. 12 adet kanal kanallar çıkmıyor hatta uydu cihazımdaki bu sorun her nedense tanıdığım olan 7 arkadaşım var ve hepimizin sorunu bire bir aynı türksatın uydu kanallarını silersek hepimizde 401 diye bir kanal acılıyor ama bu kanalda siyah ekran duyduğumuza göre bu cihazları geri vermek istemeyenleri mecbur bırakmak için yazılım yüklenip tamire götürmemiz sağlanıyor ordada bu kanalları ücretli satıyorlarmış bu konu hakkında bilgi edinmek istiyorum bilgisi olan varmı ?
Öncelikle merhaba
Smart noktalarından alınan ürünler servis tarafından ve onaylanan bir anlaşma ile müşteri hizmetlerinin yönlendirmesiyle hizmet size açılır.Sorun yaşamanız ile sizin hizmeti tam alamamanız tabikide smart teknik servisinden destek alamamanızdır.
Müşteri hizmetlerini arayarak hizmet akdinizi aktif hale getirmenizi öneriyorum.
Lojistik birimlerimiz olan smart teknik servislerinin en güzel destekle hizmet üyelerimize sunulur.Açılmayan kanallar teknik servis tarafından sinyal gönderme ile bütünleşir.Hizmet size mutlaka ama mutlaka ulaştırılır.Bu işlemler için hemen Müşteri hizmetlerini arayarak etkinleştirilmesini istiyoruz.
iyi forumlar
Yukarı Dön
fromhellcasper Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2

Alıntı fromhellcasper Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: D-SMART KANAL BİLGİSİ
    Gönderim Zamanı: 27-Ocak-13 Saat 07:58

D-smart daha önceden yaşamış olduğum problemi D-smart arayarak düzelte bilecegimi bilmiyordum hiçbir şekilde beni tam olarak bilgilenecegim bir bilgi ekrani göremedim tam olarak dikkate ede bilecegim bir uyarı değildi bu türden uyarıları daha sıklıkla ekranin bir noktasinda sabit olsa daha çok dikkat cekecegine inanıyorum ve tavsiye ederim D-smart ailesine sevgiler
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

AvonD-Smart İnternet | Su Borcu Sorgulama