D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > GENEL KONULAR VE YORUMLARINIZ > D-Smart Uydu Alıcısı
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

D-Smart

DSmart Kanal Bilgileri Sorunu

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
mcanalatas Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 3

Alıntı mcanalatas Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: DSmart Kanal Bilgileri Sorunu
    Gönderim Zamanı: 23-Haziran-12 Saat 21:21

İyi günler.. Ben yeni bir DSmart kullanıcısıyım. Öncelikle konunun doğru yerde olup olmadığından emin olmadığımı ve çok memnun olduğumu belirteyim. DSmart HD Full Paket kullanıyorum. Fakat bazı kanalların kanal bilgileri gelmiyor. Program saatleri gözükmüyor. Dolayısıyla program etiketleme fonksiyonunu da kullanamıyorum. Bir ara düzelmişti fakat elektrik gidip geldi ve aynı sorun tekrarlandı ve bu sefer düzelmedi. Kesin bir çözüm önerebilir misiniz ?
Yukarı Dön
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 9277

Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: DSmart Kanal Bilgileri Sorunu
    Gönderim Zamanı: 24-Haziran-12 Saat 00:31

Orjinalini yazan: mcanalatas

İyi günler.. Ben yeni bir DSmart kullanıcısıyım. Öncelikle konunun doğru yerde olup olmadığından emin olmadığımı ve çok memnun olduğumu belirteyim. DSmart HD Full Paket kullanıyorum. Fakat bazı kanalların kanal bilgileri gelmiyor. Program saatleri gözükmüyor. Dolayısıyla program etiketleme fonksiyonunu da kullanamıyorum. Bir ara düzelmişti fakat elektrik gidip geldi ve aynı sorun tekrarlandı ve bu sefer düzelmedi. Kesin bir çözüm önerebilir misiniz ?
Öncelikle merhaba,
Aramıza hoşgeldiniz.Katılımcılığınızı tüm konularda beklemekteyiz

Fabrika ayarlarına dönerek yeniden kurulum yapınız.Bu yapılanmada aynı zamanda yazılım yüklemesinide yapmanızı öneriyorum.Bu süreçteki aşamalar size hizmet vermediğinde buradan bizimle paylaşmanızı öneriyorum
iyi forumlar
Yukarı Dön
mcanalatas Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3

Alıntı mcanalatas Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: DSmart Kanal Bilgileri Sorunu
    Gönderim Zamanı: 24-Haziran-12 Saat 12:28

Kutu bana yeni ulaştı ve yazılımla ilgili olarak bir şey bilmiyorum. Beni o konuya yönlendirebilir misiniz ? Lütfen. Bir de kutu bana yeni geldiği için yazılım son sürüm müdür yoksa yine de güncellemeye gerek var mıdır ?
Yukarı Dön
Muhtar Rıza Açılır Kutu Gör
Adviser Smart
Adviser Smart

Gönderilenler: 2440

Alıntı Muhtar Rıza Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: DSmart Kanal Bilgileri Sorunu
    Gönderim Zamanı: 25-Haziran-12 Saat 21:36

Orjinalini yazan: mcanalatas

Kutu bana yeni ulaştı ve yazılımla ilgili olarak bir şey bilmiyorum. Beni o konuya yönlendirebilir misiniz ? Lütfen. Bir de kutu bana yeni geldiği için yazılım son sürüm müdür yoksa yine de güncellemeye gerek var mıdır ?
Zaten kutu yeni olduğu için d-smart yeni yüklemesi üzerindedir ve yüklediğiniz zaman otomatik olarak açılacaktır.kanallarda görüntü kaybı veya sinyal yetersizliği var deniyorsa uydu ayarlarını yapmanız gerekmektedir ama siz yinede servise yaptırmanızı tavsiye ediyorum.en azından garanti belgeniz var elinizde bence
iyi forumlar
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

AvonD-Smart İnternet | Su Borcu Sorgulama