D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > KANALLAR HAKKINDA YORUMLAR & BİLGİLER > D-SMART Radyo Kanalları
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş GirişD-Smart

DSMART Yeni Radyo Portal uygulaması (HD Aboneler İ

 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Y@r@s@_366 Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE


Kayıt Tarihi: 11-Nisan-15
Konum: İzmir
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 161

  Alıntı Y@r@s@_366 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: DSMART Yeni Radyo Portal uygulaması (HD Aboneler İ
    Gönderim Zamanı: 04-Ekim-15 Saat 19:33


D-Smart'ta Müzik Sesi Hiç Kesilmiyor

Music Choice'dan, 3'ü Türkçe müzik yapan 33 kanal ile kesintisiz müzik dinleme zevki.

D-Smart, 3'ü Türk toplam 33 müzik kanalını aynı anda evinize getiren Music Choice platformunu hizmete sundu. Böylece D-Smart üyelerine her türden müziği kesintisiz bir şekilde sunmaya başladı.

D-Smart, 48 ülkede 60 milyondan fazla abonesi bulunan uluslararası müzik hizmeti sunucusu Stingray Digital ile anlaşma imzaladı. Böylece Music Choice platformunu müşterilerine sunmaya başlayan D-Smart, 3'ü Türk toplam 33 kanal ile kesintisiz ve her türden müzik ***fini ekrana taşıdı.

Çalan şarkı ile ilgili öğrenmek istediğiniz her türlü bilgi…

Müzik platformu Music Choice, sunduğu kesintisiz ve her çeşit müzik ***finin yanı sıra, o an çalan şarkı ve bir sonraki şarkı ile ilgili her türlü bilgiyi abonelerine, kumandalarının tek bir tuşuna basarak öğrenme şansı sunuyor.

Bu hizmetlerin yanı sıra Music Choice, düzenlediği ulusal ve uluslararası festivallerle de müzikseverleri memnun ediyor. Artık Türkiye'deki dinleyicilerin de dahil olabileceği bu uluslararası festivaller arasında Summer Festival, Music Survey ve Christmas yer alıyor.

Summer Festival ile festival biletiniz Music Choice'dan

Bu kampanyalardan ilki Summer Festival. Summer Festival, 2013 yılında Avrupa'da düzenlenen en iyi müzik festivalleri için bir kutlama niteliği taşıyor. 1 Haziran ile başlayan ve Ağustos'un son gününde sona eren Summer Festival, düzenlediği yarışma ile de müzikseverlere festival heyecanının yerinde yaşatıyor.

Avrupa'nın en büyük müzik anketi: Music Survey

Diğer kampanya ise bir anket niteliği taşıyan Music Survey. Avrupa çapında internet üzerinden düzenlenen en büyük müzik anketlerinin gerçekleştirildiği bir kampanya olan Music Survey, tüketicilerin müzik algılarını ve kullanım biçimlerini anketler ile kavramaya çalışıyor. Oylama kasım ve aralık aylarını kapsayan 6 haftalık süreçte gerçekleşiyor.

50 yılın en iyi 2000 'Christmas' parçası…

Her yılın Aralık ayı boyunca yayın yapan Christmas, 31 Aralık gecesi saatler 00.00'ı gösterdiği an itibariyle parti müzikleri çalmaya başlıyor. Son 50 yılın en iyi Christmas şarkıları aboneler ile buluşuyor.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

    AvonD-Smart İnternet | Su Borcu Sorgulama