D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > HD-Smart Cihazları & Markalar ve Yazılımları > D-Smart Plus (D-Smart HD PVR)
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

D-Smart

HD+ KAYIT SÜRESİ

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
hakan_netci Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 203

Alıntı hakan_netci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: HD+ KAYIT SÜRESİ
    Gönderim Zamanı: 12-Nisan-13 Saat 09:58

Merhaba;
Benim adminlerimizden bir ricam olacak.
Hd+ plus cihazlarındaki kayıt sürelerinde program öncesi ve sonrası kayıt başlangıç dakikaları var.
Ben 15 program öncesi ve 15 dk program sonrası kayıt seçeneğini seçiyorum.
Fakat bizim ulusal kanallarımızda reklam vs dolayı programlar zamanında başlamadığı için program sonrası 15 dk daha kaydetse bile yine çoğu zaman programın sonunu kaçırıyoruz.Aklıma gelirse bir sonraki programıda kaydediyorum.Bu seferde cihazda boşuna saçma sapan şeylerde kaydetmiş oluyorum.Yada önceki programın 5 dk sı için sonraki 3 saatlik programıda tutmak zorunda kalıyorum.
Çoğu kullanıcın da yaşadığı bir sorundur diye tahmin ediyorum.
Bence yeni yazılımlarda buna da dikkat edilse en azından program sonrası kayıt 30 dk falan olsa daha iyi olacaktır.
Yukarı Dön
Nasa-Mehmet Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 9276

Alıntı Nasa-Mehmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: HD+ KAYIT SÜRESİ
    Gönderim Zamanı: 12-Nisan-13 Saat 22:27

Orjinalini yazan: hakan_netci

Merhaba;
Hd+ plus cihazlarındaki kayıt sürelerinde program öncesi ve sonrası kayıt başlangıç dakikaları var.
Fakat bizim ulusal kanallarımızda reklam vs dolayı programlar zamanında başlamadığı için program sonrası 15 dk daha kaydetse bile yine çoğu zaman programın sonunu kaçırıyoruz.Aklıma gelirse bir sonraki programıda kaydediyorum.Bu seferde cihazda boşuna saçma sapan şeylerde kaydetmiş oluyorum.Yada önceki programın 5 dk sı için sonraki 3 saatlik programıda tutmak zorunda kalıyorum.
Bence yeni yazılımlarda buna da dikkat edilse en azından program sonrası kayıt 30 dk falan olsa daha iyi olacaktır.

Öncelikle merhaba
Gelişen teknolojilerde genel olarak değişen yazılımlar ve yeni nesil jenerasyonda en güzel noktaların vurgulandığı en güzel hizmetlerin sunulduğu ürünler tabikide güncel bakışta yenilenen değişimler mutlaka buradan sunuyor olacağız.
Verisel hizmet yetkili birimlerde hergün yenilenen bir açılımla forumda yer alacaktır.
Değerli üyelerimizde bu gelişmeleri tanıyor olacaktır
Forum akışında bu sorun açılımı devam edecektir.
Bilgi kirliliğini yok ederek Bilgi yeniliği ve teknoloji yüzleşmesi destek alarak iyileştirme patendi görselinde tanışıyor olacağız ihşallah
iyi forumlar
Yukarı Dön
hakan_netci Açılır Kutu Gör
SMARTY ÜYE
SMARTY ÜYE

Gönderilenler: 203

Alıntı hakan_netci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: HD+ KAYIT SÜRESİ
    Gönderim Zamanı: 14-Nisan-13 Saat 00:26

Yani;
Bu yazdıklarınızdan hiç birşey anlaşılmıyor Mehmet bey;
Ben size soruyu sorayım siz Evet yada Hayır deyin o benim için yeterli;
Üstte yazdığım talebi Teknik Ekibe ilettiniz mi?
Teşekkürler.
Yukarı Dön
Salih demircioğlu Açılır Kutu Gör
Adviser Smart
Adviser Smart

Gönderilenler: 1589

Alıntı Salih demircioğlu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: HD+ KAYIT SÜRESİ
    Gönderim Zamanı: 15-Nisan-13 Saat 19:20

Orjinalini yazan: Nasa-Mehmet

Orjinalini yazan: hakan_netci

Merhaba;

Öncelikle merhaba
Gelişen teknolojilerde genel olarak değişen yazılımlar ve yeni nesil jenerasyonda en güzel noktaların vurgulandığı en güzel hizmetlerin sunulduğu ürünler tabikide güncel bakışta yenilenen değişimler mutlaka buradan sunuyor olacağız.
Verisel hizmet yetkili birimlerde hergün yenilenen bir açılımla forumda yer alacaktır.
Değerli üyelerimizde bu gelişmeleri tanıyor olacaktır
Forum akışında bu sorun açılımı devam edecektir.
Bilgi kirliliğini yok ederek Bilgi yeniliği ve teknoloji yüzleşmesi destek alarak iyileştirme patendi görselinde tanışıyor olacağız ihşallah
iyi forumlar

bence anlaşışr tarafı varda bizler taraflı olarak bize verilmesini istiyoruz
fakat burada üründe dakika ve saniye hatası oluyorsa bunu bizlerin ayarlaması gerekiyor sonradan da istenmiyenleri silebiliriz.Ama format uygunluğuna bakacak olursak sanırım bu yazılım olarak dönüşüm olur
yinede hatalar düzeltmekte yalnızsak servisin bu konuda yeterli teknik donanım yapması lazım.yetersizlik oluşmasın zamanlama zaten uygunlğu yok
en azından zamanlama yapılması gerekir
belkide bu konuda adminlerin yazacakları bilgiler olacaktır olarak düşünüyorum
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

AvonD-Smart İnternet | Su Borcu Sorgulama