D-Smart Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > GENEL KONULAR VE YORUMLARINIZ > Yardım
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

D-Smart

UYDU ALICILI TV' LER

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
recepytr Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1

Alıntı recepytr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: UYDU ALICILI TV' LER
    Gönderim Zamanı: 04-Ekim-13 Saat 11:45

Merhaba;

Bu hafta uydu alıcılı Philips marka tv aldım. Modüllü maxi paket kullanıyorum. Sorum şu; tv kanal sıralaması çok çok zahmetli ve saatlerimi alıyor. D-SMART orjinal kanal sıralamasını yapmak istiyorum. Yardımcı olurmusunuz. Ne yapmalıyım ?
Yukarı Dön
sanalci Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 426

Alıntı sanalci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: UYDU ALICILI TV' LER
    Gönderim Zamanı: 23-Haziran-14 Saat 23:50

2014 yılında uydu alıcılı tv ler aynı zamanda akıllı tv smart tv özellikli olmaya başladı modül üyelikler daha bir tercih ediliyor olmaya başladı bu teknoloji ile yeni nesil tv ler aynı zamanda internete bağlanıp tv üzerinden oyun oynanır hale gelmeye başladı smart tv olmayan hd tv ler içinde kutular üretilmeye başlandı bunlardan bir tanesi dopingbox bu ürünle tv akıllı tv haline getire biliyorsunuz
Yukarı Dön
sanalci Açılır Kutu Gör
Admin
Admin

Gönderilenler: 426

Alıntı sanalci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: UYDU ALICILI TV' LER
    Gönderim Zamanı: 17-Aralık-15 Saat 23:07

yeni nesil tv dahili uydu alıcılı olarak üretilmeye başlandı. tv üretici firmalar tüketicilerin isteği üzerine bu tur tv üretimlerini modellerini arttırmış durumda  
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

AvonD-Smart İnternet | Su Borcu Sorgulama