TIKLA ARA
Aile Spor Paketi + Fiber İnternet

Aile Spor Paketi + Fiber İnternet

Limitsiz Fiber İnternetle D-Smart HD kanalların bulunduğu Aile Spor Paketi birlikte uygun fiyatla sizlerle! D-Smart Aile Spor Paketiyle televizyonunuzdan 72’ü HD 225’dan fazla kanalı, Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’ın hazırlık ve ön eleme maçlarını keyifle izlerken yüksek hızlı internetinizi de D-Smart’tan alın. Üstelik D-Smart’ın tek fatura hizmetiyle TV + İnternet hizmetiniz fiyat sürprizi olmadan tek bir faturada gelsin.


İnternet Paketi
(Hız/Kota/AKN)
D-Smart Paketi Altyapı Toplam TV+ İnternet
Paket Fiyatı
8 Mbps'e kadar Limitsiz Aile Spor Paketi Türk Telekom 94,90 TL

İlk Ay Tüm Kanallar ve D-Smart Go Hediye!Aile Spor Paketi + İnternet Paketi Avantajları

Fatura Sürprizi Yok! 24 Ay İndirimli ve Sabit Fiyat

Hoş Geldin Paketi: Premium Spor Kanalları ve Özel Çocuk Kanalları Hediye

Aktivasyon ve İç Kurulum Bedeli Hediye

Yalın İnternet Ücreti Dahil

D-Smart Dünyası Yüksek HD Kalitesiyle Evinizde

D-Smart GO Hediyeİnternet Paketi
(Hız/Kota/AKN)
D-Smart Paketi Altyapı Toplam TV+ İnternet
Paket Fiyatı
8 Mbps'e kadar Limitsiz Aile Spor Paketi Türk Telekom 94,90 TL
10 Mbps'e kadar Limitsiz Aile Spor Paketi Türk Telekom 97,90 TL
16 Mbps'e kadar Limitsiz Aile Spor Paketi Türk Telekom 102,90 TL
24 Mbps'e kadar Limitsiz Aile Spor Paketi Superonline 103,90 TL
24 Mbps'e kadar Limitsiz Aile Spor Paketi Türk Telekom 112,90 TL
50 Mbps'e kadar Limitsiz Aile Spor Paketi Superonline 134,90 TL
50 Mbps'e kadar Limitsiz Aile Spor Paketi Türk Telekom 139,90 TLD-Smart Aile Spor Paketi Kanalları


Aile Spor Paketi Tüm Kanallar
24 ay kullanım taahhütüne karşılık yukarıda belirtilen paket fiyatları D-Smart yeni abonelik başvuruları için geçerlidir. Fiyatlara tüm vergiler dahildir. Bu pakete abone olmanız durumunda D-Smart aktivasyon bedeli olan 60 TL, D-Smart İnternet Aktivasyon Bedeli olan 192 TL, D-Smart iç kurulum bedeli olan 120 TL hediye olarak verilir. Yalın internet ücreti 7 TL olup yukarıda belirtilen ücretlere dahildir. Aile Spor Paketi+İnternet paket seçeneklerinde seçilebilecek en yüksek AKN 200 GB olarak belirlenmiştir. Fiber internet ve yalın internet abonelik türünde paketi almanız durumunda Fiber modem ücretsizdir ve taahhüt kapsamında 200 TL bedeli olan kurulum hizmeti ücretsiz olarak hediye edilmektedir. Diğer internet türlerinde isteğiniz doğrultusunda kablosuz ADSL modem için 5 TL, VDSL modem için 7 TL aylık modem kullanım ücreti faturanıza yansıtılır.

D-Smart Uydu alıcısı, smart kart ve modemin mülkiyeti tamamen D-Smart’a ait olup aboneliğiniz süresince size verilir. Dış kurulum ücreti tüketiciye aittir. Aboneliğinizi iptal ettirmeniz durumunda size tahsis edilen donanımı, D-Smart uydu alıcısını ve smart kartı yedi gün içerisinde teslim etmeniz gerekmektedir. Teslim etmemeniz durumunda HD Uydu Alıcısı ya da D-Fix için 300 TL, HD+ Uydu Alıcısı aldıysanız 530 TL, fiber modem tahsis edildiyse 250 TL, kablolu modem için 30 TL, kablosuz modem için 75 TL, VDSL modem için 180 TL donanım ücretini ödemeniz gerekir. Taahhüt süreniz dolmadan iptal etmeniz durumunda, iptale kadar geçen sürede size verilen hediye ve indirimler, yerinde kurulum ücreti, aktivasyon ücretleri, iç kurulum ücreti faturalandırılacaktır. Sunulan internet hız ve AKN seçenekleri evinizin bulunduğu bölgedeki altyapıya göre değişiklik göstermektedir. Paket kapsamında bölgenizde bulunan altyapıya uygun size verilebilecek en yüksek hızda internet verilir. Evinizin santrale olan uzaklığı, erişim hattının uygunluğuna göre internet hızınız farklılık gösterebilir. Kullandığınız ay içerisinde AKN’yi doldurmanız durumunda internet hızınız 8 Mbps ise 3 Mbps’e, 10 veya 16 Mbps ise 5 Mbps’e, 24 Mbps ise 8 Mbps’e, 50 Mbps ise 16 Mbps’e, 100 Mbps ise 24 Mbps’e düşürülür. Bir sonraki ayda paketinizdeki hızla kullanmaya devam edersiniz. Abonelik dondurma hizmeti verilmemektedir. Telefon aboneliğiniz yoksa da D-Smart yalın internet hizmetiyle internete bağlanabilirsiniz.

AKN Uygulaması

AKN uygulaması internet üyelerine daha avantajlı fiyatlar sunabilmek adına kurgulanmış bir sınırlama yöntemidir. Bu sayede yüksek kota kullanımı olan abonelerin yarattığı ekstra maliyetlerin önüne geçilmektedir.