TIKLA ARA

AKSARAY D-Smart Bayileri

AKSARAY D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları

AKSARAY D-Smart Bayileri ve Satış Noktalarının iletişim bilgileri ve abonelik talebi için :

Hemen Başvur 02129423049

Aşağıda yer almakta olan listeden Aksaray iline ait D-Smart abonelik ve satış bayileri, yetkili teknik servis hizmeti vermekte olan bayilerin genel incelemesini gerçekleştirebilirsiniz. Ek olarak bayilerin müşterilerine özel hazırlamış olduğu indirimli D-Smart kampanyaları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. İletişim için 0(212) 942 30 49 numaralı telefon hattı üzerinden bilgi alabilirsiniz.


AKSARAY D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları:


Bayi Adresi İlçe
B.BÖLCEK MAH.CAD.159A AKSARAY MERKEZ
B.BÖLCEK MAH.CAD.159A ORTAKÖY
B.BÖLCEK MAH.CAD.159A AĞAÇÖREN
B.BÖLCEK MAH.CAD.159A GÜZELYURT
B.BÖLCEK MAH.CAD.159A SARIYAHŞİ
B.BÖLCEK MAH.CAD.159A ESKİL
B.BÖLCEK MAH.CAD.159A GÜLAĞAÇ

AKSARAY D-Smart bayilerimiz olan ilçelerin listesi aşağıdadır:


AKSARAY ilçelerine verdiğimiz hizmetlerin listesine aşağıdaki liste aracılığı ile ulaşabilirsiniz. D-Smart hizmetleri olarak D-Smart kurulum ve aktivasyon hizmetleri, D-Smart çanak anten kurulumu, D-Smart teknik destek ve arıza hizmetleri gibi hizmet seçeneklerimiz mevcuttur. D-Smart taleplerinizi sitemiz online olarak iletebilirsiniz. D-Smart talebiniz ile birlikte sizi arayıp Nisan - 2021 paketleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgiler veilicektir.

Teknik servis ve destek hizmetleri için de sitemiz üzerindenden talepte bulunabilirsiniz. AKSARAY iline ve ilçelerine D-Smart abonelik ve teknik servis hizmeti verketeyiz. Ayrıca 0(212) 942 30 49 numaralı telefonlarımızdan yardım, destek ve bilgi alabilirsiniz.


İlçe seçiniz:
AKSARAY D-Smart bayileri ve Satış noktalarının listesi.