TIKLA ARA

AMASYA D-Smart Bayileri

AMASYA D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları

AMASYA D-Smart Bayileri ve Satış Noktalarının iletişim bilgileri ve abonelik talebi için :

Hemen Başvur 02129423049

AMASYA D-Smart bayilerinin müşterilerine özel olarak sunmakta olduğu indirimli kampanyalar adına detaylı bilgi almak için 0(212) 942 30 49 numaralı telefon hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Amasya ilinin D-Smart abonelik ve satış bayileri, yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesi aşağıda yer almaktadır, göz gezdirebilirsiniz.


AMASYA D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları:


Bayi Adresi İlçe
DERE KOCACIK ÇARŞISI 26 AMASYA MERKEZ
DERE KOCACIK ÇARŞISI 26 GÖYNÜÇEK
DERE KOCACIK ÇARŞISI 26 GÜMÜŞHACIKÖYÜ
HARMANLAR MAH. SEPETÇİ SK 12/C MERZİFON
DERE KOCACIK ÇARŞISI 26 SULUOVA
DERE KOCACIK ÇARŞISI 26 TAŞOVA
DERE KOCACIK ÇARŞISI 26 HAMAMÖZÜ

AMASYA D-Smart bayilerimiz olan ilçelerin listesi aşağıdadır:


AMASYA ilçelerine verdiğimiz hizmetlerin listesine aşağıdaki liste aracılığı ile ulaşabilirsiniz. D-Smart hizmetleri olarak D-Smart kurulum ve aktivasyon hizmetleri, D-Smart çanak anten kurulumu, D-Smart teknik destek ve arıza hizmetleri gibi hizmet seçeneklerimiz mevcuttur. D-Smart taleplerinizi sitemiz online olarak iletebilirsiniz. D-Smart talebiniz ile birlikte sizi arayıp Nisan - 2021 paketleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgiler veilicektir.

Teknik servis ve destek hizmetleri için de sitemiz üzerindenden talepte bulunabilirsiniz. AMASYA iline ve ilçelerine D-Smart abonelik ve teknik servis hizmeti verketeyiz. Ayrıca 0(212) 942 30 49 numaralı telefonlarımızdan yardım, destek ve bilgi alabilirsiniz.


İlçe seçiniz:
AMASYA D-Smart bayileri ve Satış noktalarının listesi.