TIKLA ARA

ARTVİN D-Smart Bayileri

ARTVİN D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları

ARTVİN D-Smart Bayileri ve Satış Noktalarının iletişim bilgileri ve abonelik talebi için :

Hemen Başvur 02129423049

Aşağıda yer almakta olan listeden Artvin iline ait D-Smart abonelik ve satış bayileri, yetkili teknik servis hizmeti vermekte olan bayilerin genel incelemesini gerçekleştirebilirsiniz. Ek olarak bayilerin müşterilerine özel hazırlamış olduğu indirimli D-Smart kampanyaları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. İletişim için 0(212) 942 30 49 numaralı telefon hattı üzerinden bilgi alabilirsiniz.


ARTVİN D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları:


Bayi Adresi İlçe
MERKEZ MAHALLESİ HÜKÜMET CADDESİ NO:45/A ARDANUÇ
MUSAZADE MAH. MİLLET CAD. SEÇKİNLER SİTESİ ALTI A BLOK ARHAVİ
İNÖNÜ CAD. NO:3 ARTVİN MERKEZ
PTT AVNİ YILMAZ PASAJI 46/E 1 MERKEZ BORÇKA
İNÖNU CAD. NO:20 HOPA
İNÖNÜ CAD. NO:3 ŞAVŞAT
İNÖNÜ CAD. NO:3 YUSUFELİ
İNÖNÜ CAD. NO:3 MURGUL

ARTVİN D-Smart bayilerimiz olan ilçelerin listesi aşağıdadır:


ARTVİN ilçelerine verdiğimiz hizmetlerin listesine aşağıdaki liste aracılığı ile ulaşabilirsiniz. D-Smart hizmetleri olarak D-Smart kurulum ve aktivasyon hizmetleri, D-Smart çanak anten kurulumu, D-Smart teknik destek ve arıza hizmetleri gibi hizmet seçeneklerimiz mevcuttur. D-Smart taleplerinizi sitemiz online olarak iletebilirsiniz. D-Smart talebiniz ile birlikte sizi arayıp Nisan - 2021 paketleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgiler veilicektir.

Teknik servis ve destek hizmetleri için de sitemiz üzerindenden talepte bulunabilirsiniz. ARTVİN iline ve ilçelerine D-Smart abonelik ve teknik servis hizmeti verketeyiz. Ayrıca 0(212) 942 30 49 numaralı telefonlarımızdan yardım, destek ve bilgi alabilirsiniz.


İlçe seçiniz:
ARTVİN D-Smart bayileri ve Satış noktalarının listesi.