TIKLA ARA

BARTIN D-Smart Bayileri

BARTIN D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları

BARTIN D-Smart Bayileri ve Satış Noktalarının iletişim bilgileri ve abonelik talebi için :

Hemen Başvur 02129423049

D-Smart abonelik ve satış bayileri, yetkili teknik servis hizmeti vermekte olan bayilerin listesini aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz. Ayrıca BARTIN D-Smart bayilerinin müşterileri için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli D-Smart abonelik kampanyaları ile ilgili detaylı bilgide alabilirsiniz.


BARTIN D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları:


Bayi Adresi İlçe
KEMERKÖPRÜ MAH.ŞADIRVAN CAD.NO:71/Y BARTIN MERKEZ
KEMERKÖPRÜ MAH.ŞADIRVAN CAD.NO:71/Y KURUCAŞİLE
KEMERKÖPRÜ MAH.ŞADIRVAN CAD.NO:71/Y ULUS
KEMERKÖPRÜ MAH.ŞADIRVAN CAD.NO:71/Y AMASRA

BARTIN D-Smart bayilerimiz olan ilçelerin listesi aşağıdadır:


BARTIN ilçelerine verdiğimiz hizmetlerin listesine aşağıdaki liste aracılığı ile ulaşabilirsiniz. D-Smart hizmetleri olarak D-Smart kurulum ve aktivasyon hizmetleri, D-Smart çanak anten kurulumu, D-Smart teknik destek ve arıza hizmetleri gibi hizmet seçeneklerimiz mevcuttur. D-Smart taleplerinizi sitemiz online olarak iletebilirsiniz. D-Smart talebiniz ile birlikte sizi arayıp Nisan - 2021 paketleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgiler veilicektir.

Teknik servis ve destek hizmetleri için de sitemiz üzerindenden talepte bulunabilirsiniz. BARTIN iline ve ilçelerine D-Smart abonelik ve teknik servis hizmeti verketeyiz. Ayrıca 0(212) 942 30 49 numaralı telefonlarımızdan yardım, destek ve bilgi alabilirsiniz.


İlçe seçiniz:
BARTIN D-Smart bayileri ve Satış noktalarının listesi.