TIKLA ARA

BATMAN D-Smart Bayileri

BATMAN D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları

BATMAN D-Smart Bayileri ve Satış Noktalarının iletişim bilgileri ve abonelik talebi için :

Hemen Başvur 02129423049

BATMAN ilindeki D-Smart bayileri müşterilerine özel indirimli D-Smart üyelik kampanyaları sunmaktadır. 0(212) 942 30 49 numaralı telefon hattı üzerinden abonelik ile ilgili detaylı bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Ayrıca aşağıda verilmekte olan D-Smart Batman abonelik ve satış noktaları, yetkili teknik servislerini detaylı inceleyebilirsiniz.


BATMAN D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları:


Bayi Adresi İlçe
KEMERKÖPRÜ MAH.ŞADIRVAN CAD.NO:71/Y BATMAN MERKEZ
KEMERKÖPRÜ MAH.ŞADIRVAN CAD.NO:71/Y BEŞİRİ
KEMERKÖPRÜ MAH.ŞADIRVAN CAD.NO:71/Y GERCÜŞ
KEMERKÖPRÜ MAH.ŞADIRVAN CAD.NO:71/Y KOZLUK
KEMERKÖPRÜ MAH.ŞADIRVAN CAD.NO:71/Y SASON
KEMERKÖPRÜ MAH.ŞADIRVAN CAD.NO:71/Y HASANKEYF

BATMAN D-Smart bayilerimiz olan ilçelerin listesi aşağıdadır:


BATMAN ilçelerine verdiğimiz hizmetlerin listesine aşağıdaki liste aracılığı ile ulaşabilirsiniz. D-Smart hizmetleri olarak D-Smart kurulum ve aktivasyon hizmetleri, D-Smart çanak anten kurulumu, D-Smart teknik destek ve arıza hizmetleri gibi hizmet seçeneklerimiz mevcuttur. D-Smart taleplerinizi sitemiz online olarak iletebilirsiniz. D-Smart talebiniz ile birlikte sizi arayıp Nisan - 2021 paketleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgiler veilicektir.

Teknik servis ve destek hizmetleri için de sitemiz üzerindenden talepte bulunabilirsiniz. BATMAN iline ve ilçelerine D-Smart abonelik ve teknik servis hizmeti verketeyiz. Ayrıca 0(212) 942 30 49 numaralı telefonlarımızdan yardım, destek ve bilgi alabilirsiniz.


İlçe seçiniz:
BATMAN D-Smart bayileri ve Satış noktalarının listesi.