TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri

D-SMART Nedir?

 
Tv izleme keyfinizi ikiye katlamak istermisiniz? Şimdi Türksat'dan yayın yapan bütün kanallar, D-Smart'a özel olan tematik kanallar, çokça yerli ve yabancı kanal, radyo ve interaktif kanallar heyecanınızı arttıracak.

D-Smart ile;
- Dünyanın en büyük fil stüdyolarının başyapıtları ve en iyi Türk filmleri,
- En gözde yerli ve yabancı diziler,
- Futbol ve basketbol dünyasından nefes kesen maçlar,
- Dünyaca ünlü ve zengin içerikli belgeseller,
- Eğlenceli ve eğitici çocuk programları, dizileri ve çizgi dizileri ve çok daha fazlası her gün dünyanızı renklendirecek,


Tv izleme keyfinizi başka boyutlara taşımak istermisiniz? Hemen D-Smart'a gelin. D-Smartın HD ve 3D yayınları size iyi gelecek.
Sizin için küçük, TV'niz için büyük bir adım: D-Smart


D-Smart, Türkiye'deki dijital yayıncılığa bambaşka boyutlar getirerek televizyon izleme alışkanlıklarınızı yeniden şekillendiriyor.
Yüzden fazla kanal, eğlence, neşe ve şans dünyasını evinize getiren D-Smart, üstelik sizden hiçbir aylık abonelik ücreti talep etmiyor.
D-Smart'taki 'izledikçe öde' sistemi ile uygun fiyatlara kaliteli filmleri takip edebilme ve harcamalarınızı sadece izlemek istediğiniz filmlere yani keyfinize göre şekillendirebilme imkanı sunuyor.

Böylece, televizyon izlemek için her ay ekstra masraf yapmak zorunda olmadan;
D-Smart'ın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanıyor, dijital televizyon izleme keyfine ulaşıyorsunuz.

D-Smart dijital platformuna uyumlu uydu alıcıları ile ayrıcaklı olarak şifreli özel kanalları izlenebilmektedir.
Bir kere D-Smart platformuna aktivasyon yaptırılmış ise mevcut kullanıcılardan geriye dönük olarak kesinlikle bir ücret talep edilmeyecektir. Ancak her gün hızla gelişen D-Smart dijital platfromuna katılmakta geç kalanlar ise aynı imkanlara ileride sahip olamayabilirler.
D-Smart platfromunda yakında başlayacak çeşitli izledikçe öde sistemi ile ücretli olacaktır. Ancak bugün mevcut olan film kanalları için ücret talep edilmeyecektir. Kulllanılmayan hizmetler için de ücret ödenmeyecektir.
D-Smart uydu alıcınız, D-Smart yayınlarında herhangi bir problem olduğu takdirde bile aktif durumdadır ve uydudaki kanalları izlemeye devam etmenize olanak verir.
Kısaca, D-Smart yüksek görüntü ve ses kalitesindeki televizyon yayınını alıştığınızdan çok daha kolay, keyifli ve ekonomik bir yolla evlerinize getiriyor ve sizleri dopdolu bir ayrıcalıklar dünyasına davet ediyor.