TIKLA ARAMüşteri Hizmetleri
Sizin için küçük, TV'niz için büyük bir adım: D-Smart

-Televizyon izleme alışkanlığınızı bambaşka boyutlara taşıyacak olan D-Smart sizler için yenileniyor.
-D-Smart yüzlerce kanalı ekranlarınıza getiriyor. Eğlencenin dorukları D-Smart ile ayrıca aylık abonelik ücreti olmayacaktır.
-D-Smart'taki 'izledikçe öde' sistemi ile uygun fiyatlara kaliteli filmleri takip edebilme ve harcamalarınızı sadece izlemek istediğiniz filmlere yani keyfinize göre şekillendirebilme imkanı sunuyor.
-Böylece, televizyon izlemek için her ay ekstra masraf yapmak zorunda olmadan;
-D-Smart'ın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanıyor, dijital televizyon izleme keyfine ulaşıyorsunuz.
-D-Smart dijital platformuna uyumlu uydu alıcıları ile ayrıcaklı olarak şifreli özel kanalları izlenebilmektedir.
-Bir kere D-Smart platformuna aktivasyon yaptırılmış ise mevcut kullanıcılardan geriye dönük olarak kesinlikle bir ücret talep edilmeyecektir. Ancak her gün hızla gelişen D-Smart dijital platfromuna katılmakta geç kalanlar ise aynı imkanlara ileride sahip olamayabilirler.
-D-Smart platfromunda yakında başlayacak çeşitli izledikçe öde sistemi ile ücretli olacaktır. Ancak bugün mevcut olan film kanalları için ücret talep edilmeyecektir. Kulllanılmayan hizmetler için de ücret ödenmeyecektir.
-D-Smart uydu alıcınız, D-Smart yayınlarında herhangi bir problem olduğu takdirde bile aktif durumdadır ve uydudaki kanalları izlemeye devam etmenize olanak verir.
-Kaliteli görüntüsü ve kaliteli sesi alışılagelmişin üstünde, keyfi ve ekonomik oluşu artısı. Sizleri D-Smart dünyasına davet ediyoruz.