TIKLA ARA
Film Dizi Paketi + Fiber İnternet

Film Dizi Paketi + Fiber İnternet

Limitsiz Fiber İnternetle D-Smart HD kanalların bulunduğu Film Dizi Paketi birlikte uygun fiyatla sizlerle! D-Smart Film Dizi Paketiyle televizyonunuzdan 77’i HD 235’den fazla kanalı keyifle izlerken yüksek hızlı internetinizi de D-Smart’tan alın. Üstelik D-Smart’ın tek fatura hizmetiyle TV + İnternet hizmetiniz fiyat sürprizi olmadan tek bir faturada gelsin.


İnternet Paketi
(Hız/Kota/AKN)
D-Smart Paketi Altyapı Toplam TV+ İnternet
Paket Fiyatı
8 Mbps'e kadar Limitsiz Film Dizi Paketi Türk Telekom 99,90 TL

İlk Ay Tüm Kanallar ve D-Smart Go Hediye!Film Dizi Paketi + İnternet Paketi Avantajları

Fatura Sürprizi Yok! 24 Ay İndirimli ve Sabit Fiyat

Hoş Geldin Paketi: HD Film Kanalları ve Premium Dizi Kanalları Hediye

Aktivasyon ve İç Kurulum Bedeli Hediye

Yalın İnternet Ücreti Dahil

D-Smart Dünyası Yüksek HD Kalitesiyle Evinizde

D-Smart GO Hediyeİnternet Paketi
(Hız/Kota/AKN)
D-Smart Paketi Altyapı Toplam TV+ İnternet
Paket Fiyatı
8 Mbps'e kadar Limitsiz Film Dizi Paketi Türk Telekom 99,90 TL
10 Mbps'e kadar Limitsiz Film Dizi Paketi Türk Telekom 102,90 TL
16 Mbps'e kadar Limitsiz Film Dizi Paketi Türk Telekom 107,90 TL
24 Mbps'e kadar Limitsiz Film Dizi Paketi Superonline 108,90 TL
24 Mbps'e kadar Limitsiz Film Dizi Paketi Türk Telekom 117,90 TL
50 Mbps'e kadar Limitsiz Film Dizi Paketi Superonline 139,90 TL
50 Mbps'e kadar Limitsiz Film Dizi Paketi Türk Telekom 144,90 TLD-Smart Film Dizi Paketi Kanalları


Film Dizi Paketi Tüm Kanallar
24 ay kullanım taahhütüne karşılık yukarıda belirtilen paket fiyatları D-Smart yeni abonelik başvuruları için geçerlidir. Fiyatlara tüm vergiler dahildir. Bu pakete abone olmanız durumunda D-Smart aktivasyon bedeli olan 60 TL, D-Smart İnternet Aktivasyon Bedeli olan 192 TL, D-Smart iç kurulum bedeli olan 120 TL hediye olarak verilir. Yalın internet ücreti 7 TL olup yukarıda belirtilen ücretlere dahildir. Film Dizi Paketi+İnternet paket seçeneklerinde seçilebilecek en yüksek AKN 200 GB olarak belirlenmiştir. Fiber internet ve yalın internet abonelik türünde paketi almanız durumunda Fiber modem ücretsizdir ve taahhüt kapsamında 200 TL bedeli olan kurulum hizmeti ücretsiz olarak hediye edilmektedir. Diğer internet türlerinde isteğiniz doğrultusunda kablosuz ADSL modem için 5 TL, VDSL modem için 7 TL aylık modem kullanım ücreti faturanıza yansıtılır.

D-Smart Uydu alıcısı, smart kart ve modemin mülkiyeti tamamen D-Smart’a ait olup aboneliğiniz süresince size verilir. Dış kurulum ücreti tüketiciye aittir. Aboneliğinizi iptal ettirmeniz durumunda size tahsis edilen donanımı, D-Smart uydu alıcısını ve smart kartı yedi gün içerisinde teslim etmeniz gerekmektedir. Teslim etmemeniz durumunda HD Uydu Alıcısı ya da D-Fix için 300 TL, HD+ Uydu Alıcısı aldıysanız 530 TL, fiber modem tahsis edildiyse 250 TL, kablolu modem için 30 TL, kablosuz modem için 75 TL, VDSL modem için 180 TL donanım ücretini ödemeniz gerekir. Taahhüt süreniz dolmadan iptal etmeniz durumunda, iptale kadar geçen sürede size verilen hediye ve indirimler, yerinde kurulum ücreti, aktivasyon ücretleri, iç kurulum ücreti faturalandırılacaktır. Sunulan internet hız ve AKN seçenekleri evinizin bulunduğu bölgedeki altyapıya göre değişiklik göstermektedir. Paket kapsamında bölgenizde bulunan altyapıya uygun size verilebilecek en yüksek hızda internet verilir. Evinizin santrale olan uzaklığı, erişim hattının uygunluğuna göre internet hızınız farklılık gösterebilir. Kullandığınız ay içerisinde AKN’yi doldurmanız durumunda internet hızınız 8 Mbps ise 3 Mbps’ye, 10 veya 16 Mbps ise 5 Mbps’ye, 24 Mbps ise 8 Mbps’ye, 50 Mbps ise 16 Mbps’ye, 100 Mbps ise 24 Mbps’ye düşürülür. Bir sonraki ayda paketinizdeki hızla kullanmaya devam edersiniz. Abonelik dondurma hizmeti verilmemektedir. Telefon aboneliğiniz yoksa da D-Smart yalın internet hizmetiyle internete bağlanabilirsiniz.

AKN Uygulaması

AKN uygulaması internet üyelerine daha avantajlı fiyatlar sunabilmek adına kurgulanmış bir sınırlama yöntemidir. Bu sayede yüksek kota kullanımı olan abonelerin yarattığı ekstra maliyetlerin önüne geçilmektedir.