TIKLA ARA

HAKKARİ D-Smart Bayileri

HAKKARİ D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları

HAKKARİ D-Smart Bayileri ve Satış Noktalarının iletişim bilgileri ve abonelik talebi için :

Hemen Başvur 02129423049

Satış bayileri ve yetkili teknik servis hizmetleri veren bayilere ait listeye aşağıdaki listeden erişim sağlayabilirsiniz. HAKKARİ ili D-Smart bayilerinin müşterilerine özel hazırlamış olduğu indirimli kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.


HAKKARİ D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları:


Bayi Adresi İlçe
BULAK MAH.KONAK CAD. HAKKARİ MERKEZ
ALTAY CAD. ÜMİT İŞ HANI NO:599 ÇUKURCA
CUMHURİYET CAD. NO:66 ŞEMDİNLİ
CENGİZ TOPEL CAD. YÜKSEKOVA

HAKKARİ D-Smart bayilerimiz olan ilçelerin listesi aşağıdadır:


HAKKARİ ilçelerine verdiğimiz hizmetlerin listesine aşağıdaki liste aracılığı ile ulaşabilirsiniz. D-Smart hizmetleri olarak D-Smart kurulum ve aktivasyon hizmetleri, D-Smart çanak anten kurulumu, D-Smart teknik destek ve arıza hizmetleri gibi hizmet seçeneklerimiz mevcuttur. D-Smart taleplerinizi sitemiz online olarak iletebilirsiniz. D-Smart talebiniz ile birlikte sizi arayıp Nisan - 2021 paketleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgiler veilicektir.

Teknik servis ve destek hizmetleri için de sitemiz üzerindenden talepte bulunabilirsiniz. HAKKARİ iline ve ilçelerine D-Smart abonelik ve teknik servis hizmeti verketeyiz. Ayrıca 0(212) 942 30 49 numaralı telefonlarımızdan yardım, destek ve bilgi alabilirsiniz.


İlçe seçiniz:
HAKKARİ D-Smart bayileri ve Satış noktalarının listesi.