TIKLA ARA

KARABÜK D-Smart Bayileri

KARABÜK D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları

KARABÜK D-Smart Bayileri ve Satış Noktalarının iletişim bilgileri ve abonelik talebi için :

Hemen Başvur 02129423049

Nasıl D-Smart üyesi olabilirsiniz, D-Smart sayesinde neleri izleyebilirsiniz gibi sorularınız varsa tam yerindesiniz. Web sitemiz üzerinden online abonelik başvurusu yapabilir, neleri izleyebileceğiniz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. KARABÜK iline ait D-Smart abonelik ve satış bayileri, yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesine aşağıdaki tablo üzerinden göz gezdirebilirsiniz.


KARABÜK D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları:


Bayi Adresi İlçe
YEŞİL MAH.ESENTEPE TAŞKENT CAD.NO:4/A EFLANİ
YEŞİL MAH.ESENTEPE TAŞKENT CAD.NO:4/A ESKİPAZAR
KIBRIS ŞEHİTLERİ CAD. NUMUNE PASAJI 1550005490 13/C KARABÜK MERKEZ
YEŞİL MAH.ESENTEPE TAŞKENT CAD.NO:4/A OVACIK
İNÖNÜ MAH.AKTER SOK.BAKIRCILAR APT.NO:15/A SAFRANBOLU
YEŞİL MAH.ESENTEPE TAŞKENT CAD.NO:4/A YENİCE

KARABÜK D-Smart bayilerimiz olan ilçelerin listesi aşağıdadır:


KARABÜK ilçelerine verdiğimiz hizmetlerin listesine aşağıdaki liste aracılığı ile ulaşabilirsiniz. D-Smart hizmetleri olarak D-Smart kurulum ve aktivasyon hizmetleri, D-Smart çanak anten kurulumu, D-Smart teknik destek ve arıza hizmetleri gibi hizmet seçeneklerimiz mevcuttur. D-Smart taleplerinizi sitemiz online olarak iletebilirsiniz. D-Smart talebiniz ile birlikte sizi arayıp Nisan - 2021 paketleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgiler veilicektir.

Teknik servis ve destek hizmetleri için de sitemiz üzerindenden talepte bulunabilirsiniz. KARABÜK iline ve ilçelerine D-Smart abonelik ve teknik servis hizmeti verketeyiz. Ayrıca 0(212) 942 30 49 numaralı telefonlarımızdan yardım, destek ve bilgi alabilirsiniz.


İlçe seçiniz:
KARABÜK D-Smart bayileri ve Satış noktalarının listesi.