TIKLA ARA

KARAMAN D-Smart Bayileri

KARAMAN D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları

KARAMAN D-Smart Bayileri ve Satış Noktalarının iletişim bilgileri ve abonelik talebi için :

Hemen Başvur 02129423049

D-Smart üyesi olmak isteyenler, D-Smart?a geçiş yaptığında hangi kanalları izleyebileceğini bilmek isteyenler iletişim hattımız olan 0(212) 942 30 49 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilir, detaylı bilgi edinebilir. Yine web sitemiz üzerinden kolaylıkla online abonelik başvurusunda da bulunulabilinir. KARAMAN iline ait hizmet vermekte olan bayiler aşağıda listelenmiştir.


KARAMAN D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları:


Bayi Adresi İlçe
8. SOK ATATÜRK PARK GEÇİDİ NO:10 ERMENEK
8. SOK ATATÜRK PARK GEÇİDİ NO:10 KARAMAN MERKEZ
9. SOK ATATÜRK PARK GEÇİDİ NO:10 AYRANCI
10. SOK ATATÜRK PARK GEÇİDİ NO:10 KAZIMKARABEKİR
11. SOK ATATÜRK PARK GEÇİDİ NO:10 BAŞYAYLA
12. SOK ATATÜRK PARK GEÇİDİ NO:10 SARIVELİLER

KARAMAN D-Smart bayilerimiz olan ilçelerin listesi aşağıdadır:


KARAMAN ilçelerine verdiğimiz hizmetlerin listesine aşağıdaki liste aracılığı ile ulaşabilirsiniz. D-Smart hizmetleri olarak D-Smart kurulum ve aktivasyon hizmetleri, D-Smart çanak anten kurulumu, D-Smart teknik destek ve arıza hizmetleri gibi hizmet seçeneklerimiz mevcuttur. D-Smart taleplerinizi sitemiz online olarak iletebilirsiniz. D-Smart talebiniz ile birlikte sizi arayıp Nisan - 2021 paketleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgiler veilicektir.

Teknik servis ve destek hizmetleri için de sitemiz üzerindenden talepte bulunabilirsiniz. KARAMAN iline ve ilçelerine D-Smart abonelik ve teknik servis hizmeti verketeyiz. Ayrıca 0(212) 942 30 49 numaralı telefonlarımızdan yardım, destek ve bilgi alabilirsiniz.


İlçe seçiniz:
KARAMAN D-Smart bayileri ve Satış noktalarının listesi.