TIKLA ARA

KİLİS D-Smart Bayileri

KİLİS D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları

KİLİS D-Smart Bayileri ve Satış Noktalarının iletişim bilgileri ve abonelik talebi için :

Hemen Başvur 02129423049

KİLİS iline ait D-Smart satış bayileri ve yetkili teknik servis hizmeti vermekte olan bayilerin listesinin incelemesini yapabilirsiniz. Dilerseniz 0(212) 942 30 49 numaralı telefon hattı ile iletişime geçerek indirimli D-Smart üyelik kampanyaları hakkında bilgi alabilir ya da web sitemiz üzerinden abonelik başvurusunda bulunabilirsiniz.


KİLİS D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları:


Bayi Adresi İlçe
İSLAHİYE CD NO:11 KİLİS MERKEZ
İSLAHİYE CD NO:11 ELBEYLİ
İSLAHİYE CD NO:11 MUSABEYLİ
İSLAHİYE CD NO:11 POLATELİ

KİLİS D-Smart bayilerimiz olan ilçelerin listesi aşağıdadır:


KİLİS ilçelerine verdiğimiz hizmetlerin listesine aşağıdaki liste aracılığı ile ulaşabilirsiniz. D-Smart hizmetleri olarak D-Smart kurulum ve aktivasyon hizmetleri, D-Smart çanak anten kurulumu, D-Smart teknik destek ve arıza hizmetleri gibi hizmet seçeneklerimiz mevcuttur. D-Smart taleplerinizi sitemiz online olarak iletebilirsiniz. D-Smart talebiniz ile birlikte sizi arayıp Nisan - 2021 paketleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgiler veilicektir.

Teknik servis ve destek hizmetleri için de sitemiz üzerindenden talepte bulunabilirsiniz. KİLİS iline ve ilçelerine D-Smart abonelik ve teknik servis hizmeti verketeyiz. Ayrıca 0(212) 942 30 49 numaralı telefonlarımızdan yardım, destek ve bilgi alabilirsiniz.


İlçe seçiniz:
KİLİS D-Smart bayileri ve Satış noktalarının listesi.