TIKLA ARA

KIRŞEHİR D-Smart Bayileri

KIRŞEHİR D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları

KIRŞEHİR D-Smart Bayileri ve Satış Noktalarının iletişim bilgileri ve abonelik talebi için :

Hemen Başvur 02129423049

KIRŞEHİR ilindeki D-Smart abonelik ve satış bayileri, yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesine aşağıdaki tablo üzerinden göz gezdirebilirsiniz. "Nasıl D-Smart üyesi olurum?", "D-Smart'a nasıl geçebilirim?", "D-Smart ile hangi kanalları izleyebilirim?" gibi sorulara yanıt bulabilirsiniz. Dilerseniz bizler ile iletişim kurabilir ya da web sitemiz üzerinden online abonelik başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.


KIRŞEHİR D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları:


Bayi Adresi İlçe
ESKİ BELEDİYE KARŞISI NO:1 KIRŞEHİR MERKEZ
ESKİ BELEDİYE KARŞISI NO:2 ÇİÇEKDAĞI
ESKİ BELEDİYE KARŞISI NO:3 KAMAN
ESKİ BELEDİYE KARŞISI NO:4 MUCUR
ESKİ BELEDİYE KARŞISI NO:5 AKPINAR
ESKİ BELEDİYE KARŞISI NO:6 AKÇAKENT
ESKİ BELEDİYE KARŞISI NO:7 BOZTEPE

KIRŞEHİR D-Smart bayilerimiz olan ilçelerin listesi aşağıdadır:


KIRŞEHİR ilçelerine verdiğimiz hizmetlerin listesine aşağıdaki liste aracılığı ile ulaşabilirsiniz. D-Smart hizmetleri olarak D-Smart kurulum ve aktivasyon hizmetleri, D-Smart çanak anten kurulumu, D-Smart teknik destek ve arıza hizmetleri gibi hizmet seçeneklerimiz mevcuttur. D-Smart taleplerinizi sitemiz online olarak iletebilirsiniz. D-Smart talebiniz ile birlikte sizi arayıp Nisan - 2021 paketleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgiler veilicektir.

Teknik servis ve destek hizmetleri için de sitemiz üzerindenden talepte bulunabilirsiniz. KIRŞEHİR iline ve ilçelerine D-Smart abonelik ve teknik servis hizmeti verketeyiz. Ayrıca 0(212) 942 30 49 numaralı telefonlarımızdan yardım, destek ve bilgi alabilirsiniz.


İlçe seçiniz:
KIRŞEHİR D-Smart bayileri ve Satış noktalarının listesi.