TIKLA ARA

NEVŞEHİR D-Smart Bayileri

NEVŞEHİR D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları

NEVŞEHİR D-Smart Bayileri ve Satış Noktalarının iletişim bilgileri ve abonelik talebi için :

Hemen Başvur 02129423049

Nevşehir ili D-Smart satış bayileri ve yetkili teknik servis hizmeti vermekte olan bayilerin listesi aşağıda yer almaktadır, göz gezdirebilirsiniz. D-Smart bayilerinin müşterileri için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli D-Smart abonelik kampanyaları ve paketleri hakkında bilgi de alabilirsiniz. İletişim için 0(212) 942 30 49 numaralı telefon hattı ile kontak kurabilirsiniz.


NEVŞEHİR D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları:


Bayi Adresi İlçe
BELEDİYE CAD. NO : 57 NEVŞEHİR MERKEZ
BAYIR MAH. ATATURK CAD. NO:62 AVANOS
BELEDİYE CAD. NO : 57 DERİNKUYU
BELEDİYE CAD. NO : 57 GÜLŞEHİR
BALA MAH. ATATÜRK BULVARI NEVŞEHIR CAD. NO:57-10 HACIBEKTAŞ
BELEDİYE CAD. NO : 57 KOZAKLI
DUMLUPINAR CAD. NO:1 ÜRGÜP
BELEDİYE CAD. NO : 57 ACIGÖL

NEVŞEHİR D-Smart bayilerimiz olan ilçelerin listesi aşağıdadır:


NEVŞEHİR ilçelerine verdiğimiz hizmetlerin listesine aşağıdaki liste aracılığı ile ulaşabilirsiniz. D-Smart hizmetleri olarak D-Smart kurulum ve aktivasyon hizmetleri, D-Smart çanak anten kurulumu, D-Smart teknik destek ve arıza hizmetleri gibi hizmet seçeneklerimiz mevcuttur. D-Smart taleplerinizi sitemiz online olarak iletebilirsiniz. D-Smart talebiniz ile birlikte sizi arayıp Nisan - 2021 paketleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgiler veilicektir.

Teknik servis ve destek hizmetleri için de sitemiz üzerindenden talepte bulunabilirsiniz. NEVŞEHİR iline ve ilçelerine D-Smart abonelik ve teknik servis hizmeti verketeyiz. Ayrıca 0(212) 942 30 49 numaralı telefonlarımızdan yardım, destek ve bilgi alabilirsiniz.


İlçe seçiniz:
NEVŞEHİR D-Smart bayileri ve Satış noktalarının listesi.