TIKLA ARA

NİĞDE D-Smart Bayileri

NİĞDE D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları

NİĞDE D-Smart Bayileri ve Satış Noktalarının iletişim bilgileri ve abonelik talebi için :

Hemen Başvur 02129423049

0(212) 942 30 49 numaralı telefon hattı ile iletişime geçerek veyahut www.smartabonelik.com web sayfası aracılığı ile başvurularınızı kolay adımlar ile gerçekleştirebilirsiniz. Niğde iline ait bayilerin listesine aşağıdaki tablo üzerinden göz gezdirebilirsiniz. NİĞDE D-Smart bayilerinin müşterileri adına hazırlamış olduğu indirimli D-Smart kampanyaları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.


NİĞDE D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları:


Bayi Adresi İlçe
KIĞILI CAMİ GEÇİDİ NO:2 NİĞDE MERKEZ
ADANA CAD. BAHÇELİKAHVE YANI NO:30 BOR
KIĞILI CAMİ GEÇİDİ NO:2 ÇAMARDI
KIĞILI CAMİ GEÇİDİ NO:2 ULUKIŞLA
KIĞILI CAMİ GEÇİDİ NO:2 ALTUNHİSAR
KIĞILI CAMİ GEÇİDİ NO:2 ÇİFTLİK

NİĞDE D-Smart bayilerimiz olan ilçelerin listesi aşağıdadır:


NİĞDE ilçelerine verdiğimiz hizmetlerin listesine aşağıdaki liste aracılığı ile ulaşabilirsiniz. D-Smart hizmetleri olarak D-Smart kurulum ve aktivasyon hizmetleri, D-Smart çanak anten kurulumu, D-Smart teknik destek ve arıza hizmetleri gibi hizmet seçeneklerimiz mevcuttur. D-Smart taleplerinizi sitemiz online olarak iletebilirsiniz. D-Smart talebiniz ile birlikte sizi arayıp Nisan - 2021 paketleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgiler veilicektir.

Teknik servis ve destek hizmetleri için de sitemiz üzerindenden talepte bulunabilirsiniz. NİĞDE iline ve ilçelerine D-Smart abonelik ve teknik servis hizmeti verketeyiz. Ayrıca 0(212) 942 30 49 numaralı telefonlarımızdan yardım, destek ve bilgi alabilirsiniz.


İlçe seçiniz:
NİĞDE D-Smart bayileri ve Satış noktalarının listesi.