TIKLA ARA

ŞIRNAK D-Smart Bayileri

ŞIRNAK D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları

ŞIRNAK D-Smart Bayileri ve Satış Noktalarının iletişim bilgileri ve abonelik talebi için :

Hemen Başvur 02129423049

D-Smart satış bayileri ve teknik servis hizmeti vermekte olan bayilerin listesi aşağıdaki tabloda bulunmaktadır. ŞIRNAK iline ait D-Smart tablosuna göz gezdirebilirsiniz. Dilerseniz iletişim hattımız olan 0(212) 942 30 49 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir, soru ve sorunlarınızı tarafımıza iletebilirsiniz. Web sayfamız üzerinden de bizlerle iletişim kurabilir, online abonelik başvurusu yapabilirsiniz.


ŞIRNAK D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları:


Bayi Adresi İlçe
ATATÜRK MAH.LİSE CAD.VAKIFBANK YANI NO:14 BEYTÜŞŞEBAP
ATATÜRK MAH.LİSE CAD.VAKIFBANK YANI NO:14 ŞIRNAK MERKEZ
BELEDİYE CAD.CİZRE MÜZESİ BİTİŞİĞİ NO:73/B CİZRE
HÜKÜMET CADDESİ NO:2 İDİL
YEŞİLTEPE MAH. 2 . CADDE NO 5/B SİLOPİ
ATATÜRK MAH.LİSE CAD.VAKIFBANK YANI NO:14 ULUDERE
ATATÜRK MAH.LİSE CAD.VAKIFBANK YANI NO:14 GÜÇLÜKONAK

ŞIRNAK D-Smart bayilerimiz olan ilçelerin listesi aşağıdadır:


ŞIRNAK ilçelerine verdiğimiz hizmetlerin listesine aşağıdaki liste aracılığı ile ulaşabilirsiniz. D-Smart hizmetleri olarak D-Smart kurulum ve aktivasyon hizmetleri, D-Smart çanak anten kurulumu, D-Smart teknik destek ve arıza hizmetleri gibi hizmet seçeneklerimiz mevcuttur. D-Smart taleplerinizi sitemiz online olarak iletebilirsiniz. D-Smart talebiniz ile birlikte sizi arayıp Nisan - 2021 paketleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgiler veilicektir.

Teknik servis ve destek hizmetleri için de sitemiz üzerindenden talepte bulunabilirsiniz. ŞIRNAK iline ve ilçelerine D-Smart abonelik ve teknik servis hizmeti verketeyiz. Ayrıca 0(212) 942 30 49 numaralı telefonlarımızdan yardım, destek ve bilgi alabilirsiniz.


İlçe seçiniz:
ŞIRNAK D-Smart bayileri ve Satış noktalarının listesi.