TIKLA ARA

UŞAK D-Smart Bayileri

UŞAK D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları

UŞAK D-Smart Bayileri ve Satış Noktalarının iletişim bilgileri ve abonelik talebi için :

Hemen Başvur 02129423049

Şimdi D-Smart üyesi olmak, D-Smart?a geçiş yapmak çok kolay. Dilerseniz telefon hattımız üzerinden bizlerle iletişime geçerek ya da web sitemiz üzerinden abonelik başvurusunda bulunarak işlemlerinizi kolay adımlarla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik UŞAK ilindeki D-Smart abonelik ve satış bayilerini, yetkili teknik servis hizmeti vermekte olan bayileri aşağıdaki liste üzerinden inceleyebilirsiniz.


UŞAK D-Smart Bayileri ve Satış Noktaları:


Bayi Adresi İlçe
DURAK MAH İSMET PAŞA CAD NO:103/C BANAZ
DURAK MAH İSMET PAŞA CAD NO:103/C EŞME
DURAK MAH İSMET PAŞA CAD NO:103/C KARAHALLI
DURAK MAH İSMET PAŞA CAD NO:103/C SİVASLI
DURAK MAH İSMET PAŞA CAD NO:103/C ULUBEY
DURAK MAH İSMET PAŞA CAD NO:103/C UŞAK MERKEZ

UŞAK D-Smart bayilerimiz olan ilçelerin listesi aşağıdadır:


UŞAK ilçelerine verdiğimiz hizmetlerin listesine aşağıdaki liste aracılığı ile ulaşabilirsiniz. D-Smart hizmetleri olarak D-Smart kurulum ve aktivasyon hizmetleri, D-Smart çanak anten kurulumu, D-Smart teknik destek ve arıza hizmetleri gibi hizmet seçeneklerimiz mevcuttur. D-Smart taleplerinizi sitemiz online olarak iletebilirsiniz. D-Smart talebiniz ile birlikte sizi arayıp Nisan - 2021 paketleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgiler veilicektir.

Teknik servis ve destek hizmetleri için de sitemiz üzerindenden talepte bulunabilirsiniz. UŞAK iline ve ilçelerine D-Smart abonelik ve teknik servis hizmeti verketeyiz. Ayrıca 0(212) 942 30 49 numaralı telefonlarımızdan yardım, destek ve bilgi alabilirsiniz.


İlçe seçiniz:
UŞAK D-Smart bayileri ve Satış noktalarının listesi.